تعمیر کولر گازی در کرج {اعزام تعمیرکار کولر گازی در کرج} سرویس کولر گازی در کرج

اگر کولر گازی یا اسپلیت شما دچار مشکل شده است جهت تعمیر کولر گازی در کرج با ما تماس بگیرید.

تعمیر کار کولر گازی در کرج

با ما در تماس باشید تا کار شما در کمترین زمان ممکن ، توسط تیمی حرفه ای و با تجربه انجام شود: 

09361905981

5/5 - (1 امتیاز)
تعمیر کولر گازی در کرج توسط تعمیرکار با تجربه

کرج اسپلیت چه خدماتی را ارائه میکند ؟

تعمیر کولر گازی در کرج

ما در تلاشیم تا در کمترین زمان تعمیرکار کولر گازی در کرج را به محل شما اعزام کنیم.

سرویس کولر گازی در کرج

 ما با اعزام سرویسکار کولر گازی در کرج به محل شما تلاش داریم تا تحمل گرمای تابستان را برای شما ساده تر کنیم

آیا تعمیرکار کولر گازی با هماهنگی قبلی به منزل ما مراجعه میکند؟

بله، قطعا بعد از اینکه سفارش شما ثبت شد ، قبل از اعزام تعمیرکار با شما تماس گرفته میشود و زمان حضور تعمیرکار در محل و منزل شما هماهنگ میگردد و هز زمان که برای شما مناسب تر باشد تعیرکار در محل شما حضور می یابد.

هزینه تعمیر کولر گازی چقدر است؟

هزینه تعمیر بستگی به کاری دارد که روی کولر گازی شما انجام میشود اما نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که تعرفه تمامی هزینه ها مشخص شده است و ثابت است و قابل پیگیری و رسیدگی می باشد.

سرویس کولر گازی شامل چه مواردی می باشد؟

توجه داشته باشید که کولر گازی دیواری یا زمینی بعد از مدتی که کار میکند به دلایل مختلف ممکن است دچار اختلال شود و بعنوان مثال، باد سرد نزند، کولر گازی یخ بزند و یا اینکه کولر گازی آب بدهد و … که در این موارد نیاز به سرویس شدن دارد . و باید سرویسکار کولر گازی در محل شما حضور یابد و کولر گازی شما را سرویس کند.

سرویس اسپلیت در کرج : تعمیر انواع برندهای کولر گازی و اسپلیت در کرج 

برندهای معتبر و معروف کولر گازی تحت پوشش خدمات ما در کرج می باشند.

تعمیر اسپلیت در کرج بصورت تخصصی توسط تعمیرکار با تجربه

برای تعمیر کولر گازی خود کافی است با کرج اسپلیت تماس بگیرید، تا هماهنگی لازم جهت اعزام تعمیرکار کولرگازی به محل شما در کمترین زمان انجام گیرد.

ما در تلاشیم تا با اعزام سرویسکار کولرگازی در کرج به محل شما خدماتی با کیفیت و سریع را به شما عزیزان ارائه کنیم.

تعمیرات کولر گازی و شرح عیب های آن

کولر گازی ها عمدتا در فصل تابستان نقش مهمی در خنک سازی محیط اطراف ما دارند . فرض کنید در اواسط تابستان سیستم کولر گازی شما و یا حتی قطعات دچار مشکل شده و از کار بیوفتد و شما کل تابستان مجبور به استفاده از سیستم های خنک کننده ضعیفی مانند پنکه و .. شوید . حتی تصور این فاجعه کلافه کننده است .

پس ما و تیم تخصصی تعمیر کولر های گازی اینجا هستیم تا شما عزیزان در هر موقع از سال که به مشکل برخوردید ، مارا به یاد آورده و به ما مراجعه کنید . 

خدمات و تعمیرات کولر گازی در کرج

اسپلیت ها و کولر گازی ها از جمله وسایل های برقی گران قیمت هستند که لازم است مزاقبت زیادی در قبال آنها انجام گیرد تا این دستگاه های قدرتمند ، بی وقفه در دو حالت سرمایشی و گرمایشی آماده به خدمت باشند .

نکته ی شایان ذکر این است که اگر کولر گازی شما دارای حالت تکی سرما است میبایست قبل از آغاز فصل گرما آن را سرویس کنید تا در آن ماه ها دچار مشکل و نقص نشود .

و اگر دستگاه شما دارای سیستم دو حالته یعنی هم گرمایشی و هم سرمایشی است باید قبل از شروع فصل سرما گاز مبرد آن را شارژ کرده و دستگاه خود را سرویس کنید .

در نتیجه باید بعد از خرید کولر گازی خود یک کمپانی و یا یک تعمیرکار حرفه ای را برای تعمیر ، شارژ گاز و سرویس دستگاه انتخاب کنید .زیرا عملکرد و نحوه کار هر تعمیرکار متفاوت است به همین دلیل بهتر است فقط از یک تعمیرکار در این زمینه استفاده کنی که ما در همین راستا در خدمت شما عزیزان هستیم .

 

تعمیر کولر های گازی

قطعاتی که بیشتر در معرض خطر و خرابی قرار می گیرند کدام اند ؟

همانطور که پیش تر در باره اهمیت سرویس کاری و تعمیر صحبت نمودیم ، در این بخش به قطعاتی مه خرابی آنها در همه مدل های کولر گازی رایج است می پردازیم ؛ 

در کولر گازی قطعه ای به نام ترموستات است که اغلب دچار عیب می شود و در نتیجه باعث کند شدن روند خنک سازی یا خاموش شدن دستگاه به صورت ناگهانی می شود 

1 – قطعه دیگری به نام ترمیستور در دستگاه وجود دارد که وظیفه آن تست دما و یا همان سنسور دما است که در صورت بروز مشکل برای این قطعه ، دستگاه دیگر قادر به تشخیص دمای محیط برای ایجاد سرما و یا گرما نمی باشد .

2- کمپرسور یک موتور در راستای فرایند تبرید و خنک سازی هوا برای استخراج هوای خنک است و کاملا مشهود است که با خرابی این قطعه دستگاه کاملا ازکار می افتند 

3- اواپراتور یا فضای خنک سازی در جهت تبدیل مایع ایجاد شده در تراکم بالای کمپرسور به گاز و خروج آن استفاده میشود که نقش اصلی را در کولر های گازی ایفا می کند . 

4- فیلتراسیون هوا نقش موثری در پاکیزگی محیط و منع باکتری ها به داخل دستگاه می شود .

5- فن دستگاه و قسمت موتور 

6- کولر های گازی دارای برد های الکتریکی می باشد که برق مورد نیاز دستگاه را تامین میکند 

مشکلات رایج در بین کولر گازی ها

فیلتر هوای درون دستگاه کثیف می شود 

در صورت سرویس نکردن به موقع دستگاه و به تعبیق انداختن این امر ، فیلتر هوای کار گذاشته شده در دستگاه که وظیفه فیلتراسیون در برابر باکتری وگرد و خاک و ایجاد هوای مطلوب را دارد ، دچار گرد و غبار و کثیفی شده و بعد از مدتی بلا استفاده شده و باعث ورود هوای کثیف به داخل دستگاه می شود و طول عمر دستگاه را کوتاه میکند .

پس بهتر است هر چند وقت یک بار همرهاه با سرویس دستگاه خود ، این فیلتر را نیز تعویض نمایید . 

کولر گازی قابلیت سرمایش ندارد و یا خیلی کمتر از حالت عادی است

از مشکلات رایجی که برای کولر گازی ها رخ می دهد ، تولید باد گرم است .

همان طور که قبلا راجع به فرایند خنک سازی در کولر گازی و اسپلیت ها صحبت کردیم ، این یک فرایند شیمیایی در کمپرسور و بعد در اواپراتور است و این فرایند یک قسمت اصلی به نام گاز مبرد است که در صورت کم بودن و صفر بودن این گاز ، فرایند خنک سازی صورت نمیگیرد و در نهایت باد گرم از دستگاه ساتع می شود . 

پس برای حل این مشکل باید هر چند وقت یک بار گاز دستگاه توسط تعمیرکار شارژ شود . 

فن بیرونی دستگاه درست کار نمی کند

فنی که در یونیت خارجی قرار دارد وظیفه انتقال گرمای درون محیط به بیرون و جایگزینی آن با هوای تازه به سمت دستگاه در جهت خنک سازی است . 

پس اگر فن دستگاه شما دچار مشکل شود و به درستی وظیفه  خود را انجام ندهد ، کمپرسور داخل فن به شدت گرم شده و دیگر سیکل تعریف شده را به درستی انجام نمیدهد. 

پس هر چند وقت یک بار باید فن و عملکرد آن چک شده تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل شود . 

فن بیرونی کولر گازی-تعمیر کولر گازی

برد الکتریکی دستگاه عملکرد درستی ندارد

برد الکتریکی یا برد فرمانی ، نقش مهمی در سیستم فرمان کولر گازی شما دارد و در صورت بروز مشکل برای این برد ، خاموش شدن ناگهانی کولر گازی ، برنامه ریزی اشتباه سیستم ، فرمان پذیر نبودن پنل داخلی و … برای دستگاه شما حتمی است . 

پیشنهاد ما به شما این است که برد الکتریکی و جریان های برق و ترمینال های برق را هر چند وقت مورد سرویس قرار دهید تا به دیگر وسایل برقی شما آسیب نرساند . 

کولر گازی دچار نشت آب می شود

یکی از مشکلاتی  که بیشتر خریداران کولر گازی با آن درگیرند ، نشت آب از یونیت داخلی دستگاه است که به محل نصب دستگاه آسیب میزند .

و برای حل این مشکل باید راه آب خروجی از یونیت داخلی به خارجی را چک کنید تا دچار گرفتگی نشده باشد . 

کولر گازی به صورت ناگهانی خاموش می شود

دلایل زیادی در خاموش شدن دستگاه شما نقش دارد مانند ، مشکل در ترموستات دستگاه ، کثیف بودن فیلتر های پاکسازی هوا .

در این صورت بهتر است حتما ترموستات را چک کرده و فیلتر ها را تعویض کنید زیرا در دراز مدت به کولر گازی شما آسیب جدی وارد می کند . 

چرا کولر گازی هوای خنک ساطع نکرده و فضا را خنک نمیکند ؟

در ابتدا می بایست از باز بودن دریچه های کولر اطمینان حاصل کنید زیرا با بسته بودن حتی یکی از انها عملکرد ضعیف شده و راندمان پایین می آید .

مشکل دیگر در خنک کننده یا کمپرسور شماست که امکان نشتی دارد و به دلیل تعویض نشدن دچار فرسایش شده و فرایند را به خوبی انجام نمیدهد . 

و در آخر ممکن است مشکل از کولر گازی شما نبوده باشد و شما فقط به دلیل راهنمایی اشتباهی که از فروشنده گرفته اید ، ظرفیت کولر گازی را نسنجیده و ان را با فضای نصب دستگاه تطبیق نداده اید و کولر گازی شما با بزرگ بودن محیط سازگاز نیست و عملکرد ان ضعیف می شود . 

تعمیر کولر گازی حتما باید توسط تعمیرکار دوره دیده و با تجربه صورت گیرد. برای تعمیر کولر گازی در کرج، کافی است با کرج اسپلیت تماس بگیرید تا بهترین تعمیرکار کولر گازی در کرج را در کمترین زمان به محل شما اعزام کنیم.

با ما در تماس باشید تا کار شما در کمترین زمان ممکن ، توسط تیمی حرفه ای و با تجربه انجام شود: 

09361905981

5/5 - (1 امتیاز)

تعمیر کولر گازی و اسپلیت در کرج تخصص ماست که سالها برای آن زحمت کشیده ایم و تجربه کسب کرده ایم.

تعمیر کولر گازی در کرج: تعمیر تخصصی کولرگازی و اسپلیت در کرج توسط تعمیرکار کولر گازی در کرج

بهترین تعمیرکار های کولر گازی را در کرج اسپلیت به کار گرفته ایم، تا با بهترین کیفیت و در کمترین زمان کولر گازی یا اسپلیت شما را تعمیر کنیم.

تعمیر کولر گازی در کرج | تعمیرکار کولر گازی در کرج

تعمیر کولر گازی و اسپلیت

کولر گازی یا اسپلیت وسیله ای مصرفی نیست و قرار است سالها از آن استفاده کنید.

با توجه به چند برابر شدن قیمت آن در دو سال اخیر ، اهیمت تعمیر و سرویس کولر گازی چند برابر شده است.

دقت داشته باشید که تعمیرکولرگازی یا اسپلیت امری کاملا تخصصی است و حتما باید توسط تعمیرکار خبره و با تجربه صورت گیرد.

پس حتما در زمان تعمیر کولر گازی خود وسواس به خرج دهید و از تعمیرکار با تجربه و دارای دانش کافی استفاده کنید.

هیچ وقت به تعمیرکارانی که تجربه کافی نداره تنها به دلیل اینکه کمی هزینه پایین تری میگیرند اعتماد نکنید زیرا ممکن است خسارتی که به دستگاه شما وارد میکند خیلی زیاد باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

تعمیر کولر در کرج | تعمیر اسپلیت در کرج

برای تعمیر کولر اسپلیت در کرج با ما تماس بگیرید تا علاوه بر مشاوره رایگان ، در صورت نیاز در کمترین زمان برای تعمیر اسپلیت در کرج به خدمت شما برسیم.

اگر کولر گازی یا اسپلیت شما دچار مشکل شده است با ما در کرج اسپلیت تماس بگیرید تا در کمترین زمان تعمیرکار با تجربه و مهارت را به محل شما اعزام کنیم.

خدمات ما شامل:

 • تعمیر برد کولر گازی
 • تعمیر کمپرسور کولر گازی
 • تعویض کمپروسور کولر گازی
 •  تعمیر و یا تعویض موتور فن کولرگازی
 • و… می باشد.

در تعمیر کولر گازی استفاده از قطعات اصلی و نیروی متخصص بسیار اهمیت دارد در غیر این صورت علاوه بر افزایش هزینه، از کیفیت کولرگازی یا اسپلیت شما کاسته می شود.

پس دقت داشته باشید که تعمیرات خود رابه دست نیروی متخصص در این زمینه سپرده تا کیفیت کار را تجربه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

تعمیرکار کولر گازی در کرج | تعمیرکار اسپلیت در کرج

سرویس اسپلیت در کرج | سرویس کولر گازی در کرج | سرویس کولر اسپلیت در کرج

تعمیر و سرویس تخصصی کولر گازی ا اسپلیت را به ما بسپارید.

سرویس کولر گازی و کولراسپلیت
5/5 - (1 امتیاز)

هزینه تعمیر کولر گازی در کرج | هزینه تعمیر اسپلیت در کرج

هزینه و اجرت تعمیر کولر گازی به آیتم های مختلفی بستگی دارد ؛ ابتدا لازم است تا دستگاه عیب یابی شود و منشا مشکل شناسایی شود و سپس بخشی که دچار مشکل شده است تعمیر گردد. در زیر برخی از تست ها و تعمیرات را ذکر کرده ایم:

 • تست سنسور Thermistor : سنسورهای کولرگازی از لحاظ کارکرد و مقاومت دارای دو مدل 103At و 204CT می باشد.
 • تست خازن یا Capacitor : خازن وسیله ای است که انرژی الکتریسیته را درخود ذخیره می کند.
 • تست موتور دمپر یا Step Motor : موتور دمپر کولرهای گازی در دو مدل پنج سیم و شش سیم می باشند.
 • تست استپ موتور پنج سیم و تست استپ موتور شش سیم
 • تست ترانسفورماتور
 • تست ولتاژ خروجی
 • تست مقاومت اهمی
 • تست موتور فن خارجی : شامل تست عملکرد الکتریکی موتورفن و تست عملکرد مکانیکی موتورفن
 • تست اورلود
 • تست سیم پیچ
 • تست شیر یک طرفه و چهارطرفه
سرویس اسپلیت و کولر گازی
5/5 - (1 امتیاز)

تعمیر اسپلیت کولر گازی در کرج | تعمیر اسپلیت گازی در کرج

تشریح کدهای خطا کولرگازی اسپلیت

خطاهاي كولرگازي با توجه به نوع آن داراي علائم متفاوتي است در زير به یک نمونه از آن اشاره مي شود:
کد خطای E2: این خطا ایراد در سنسور محیطی کولر می باشد خرابی سنسور محیطی کولر مقدار مقاومت سنسور بررسی شود.

کد خطای E3 : خطا در سنسور پایپ سنسور متصل به اواپراتور مقدار اهم سنسور پایپ چک شود.
کد خطای E4: خطا در یونیت بیرونی Yبررسی سنسور پایپ و تعویض آن
کد خطای E5: خطا ایراد در فن بلوور داخلی می باشد؛ لازم است تا مقدار اهم فن بلوور چک شود. احتمال سوختگی فن بلوور یا خرابی برد الکترونیک وجود دارد.

کد خطای E6 : مشکل در کابل های ارتباطی بین دو یونیت داخل و خارج می باشد.
کد خطای DF: یخ زدایی و یا دیفراست.
کد خطای F9: خطای سنسور محیطی می باشد؛ یعنی که سنسور محیطی دستگاه خراب شده است. لازم است تا مقدار مقاومت سنسور محیطی چک شود؛ توجه داشته باشید که فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع کنید.
کد خطای F8: خطای سنسور پایپ می باشد؛ یعنی سنسور متصل به اواپراتور؛ پس مقدار اهم سنسور پایپ چک شود.
کد خطای F7: خطای دیفراست می باشد ؛ یعنی خرابی دیفراست؛ پس  مقدار اهم بررسی شود.

5/5 - (1 امتیاز)

سرویس کولرگازی در کرج | سرویسکار کولرگازی در کرج

مطابق با جدول زیر نیاز هست تا سرویس دوره ای کولر گازی یا اسپلیت را انجام دهید تا همواره اسپلیت شما عملکرد خوبی داشته باشد:

کدام یونیت؟شرح سرویسمدت زمان
واحد داخلیفیلترهوا را تمیز کنیدهر دو هفته یکبار
واحد داخلیفیلتر زیستی را تمیز کنیدهر سه ماه یکبار
واحد داخلیفیلتر بوگیر را تعویض کنیدسالی یکبار
واحد داخلیکفه تخلیه میعانات را تمیز کنیدسالی یکبار
واحد داخلیمبدل گرما را کاملاً تمیز کنیدسالی یکبار
واحد داخلیلوله تخلیه میعانات را تمیز کنیدهر 4 ماه یکبار
واحد داخلیباتری های دستگاه کنترل از راه دور را تعویض کنیدسالی یکبار
واحد خارجیمبدل گرمایی تعبیه شده درقسمت بیرونی دستگاه را تمیز کنیدهر 4 ماه یکبار
واحد خارجیمبدل گرمایی تعبیه شده در قسمت داخل دستگاه را تمیز کنیدسالی یکبار
واحد خارجیقطعات برقی را با هوا تمیز کنیدسالی یکبار
واحد خارجیبررسی و تأیید کنید که کلیه قطعات برقی محکم بسته شده اندسالی یکبار
واحد خارجیفن را تمیز کنیدسالی یکبار
واحد خارجیبررسی و تأیید کنید که کلیه قطعات فن محکم بسته شده اندسالی یکبار
واحد خارجیکفه تخلیه میعانات را تمیز کنیدسالی یکبار
تعمیرکار کولر گازی ، سرویسکار کولر گازی

5/5 - (1 امتیاز)

تعمیر کولر گازی پنجره ای در کرج  | تعمیر کولر اسپلیت گازی در کرج

در صورتی که به تازگی کولر گازی خریده اید و قصد تعمیر آن را دارید ، یا قصد جابجایی کولر گازی خود را دارید حتما با ما در تماس باشید.

با ما در تماس باشید تا کار شما در کمترین زمان ممکن ، توسط تیمی حرفه ای و با تجربه انجام شود: 

09361905981

5/5 - (1 امتیاز)
5/5 - (1 امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا