قوانین سایت

هدف ما معرفی ارائه دهندگان خدمات در استان کرج می باشد و نه ضامنی برای کیفیت آن‌ها. البته شما میتونید با ثبت نظر در خصوص هر یک از افراد ، یه دیگران کمک کنید تا بهترین ها را انتخاب کنند

هرگونه استفاده از کرج اسپلیت به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این صفحه است. کرج اسپلیت هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد.

این شرایط مربوط به همه کسانی است که به هر نحوی از وب سایت karajsplit، چه در سمت خدمت دهنده و چه در سمت خدمت گیرنده استفاده می‌کنند.

تلاش ما، معرفی خدمت دهندگان با سابقه  کار  و با تجربه است و تلاش میکنیم با نظرات مشتری ها ، تجربه آنها را با سایر متقاضیان به اشتراک بگذاریم تا شما همواره بهترین ها را انتخاب کنید. اما نمی‌توانیم کیفیت خدمت ارائه شده را تضمین نماییم. بنابراین هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال خدمت دریافت شده توسط مشتریان برعهده کرج اسپلیت نمی باشد.

وب سایت “کرج اسپلیت” در واگذاری سفارش به خدمت دهنده ندارد و این امر از طریق رابطۀ مستقیم بین خدمت دهنده و خدمت گیرنده انجام می‌شود؛ بنابراین مسئولیت استفاده از خدمات خدمت دهندگان معرفی شده در این سامانه بر عهدهٔ شماست و هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این خدمات بر عهده وب سایت کرج اسپلیت نمی باشد.

هیچ نوع رابطۀ کارگر و کارفرمایی بین “کرج اسپلیت” و خدمت دهندگان وجود ندارد و “کرج اسپلیت” به هیچ عنوان کارفرمای خدمت دهنده محسوب نمی گردد؛

در نتیجه هیچ گونه رابطۀ حقوقی متضمن تبعیت خدمت دهنده از “کرج اسپلیت” وجود ندارد و ما تنها بستری برای به نمایش گذاشتن خدمات خدمت دهنده و آگاهی کاربر از این خدمات ایجاد کرده ایم.

“کرج اسپلیت” هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با خدمت دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند.

هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هر نوع اطلاعات مندرج در صفحه شخصی  خدمت دهندگان بر عهده وب سایت نمی باشد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران نمایش داده میشوند.
مسئولیت هر گونه استفاده شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش؛ از هر گونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به “کرج اسپلیت” ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، بر عهدهٔ خدمت دهنده است.

“کرج اسپلیت” این اختیار را درد که هر گونه اطلاعات یا عکسی که به این سامانه ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

هرگز پیش از دریافت کامل و با کیفیت خدمات هزینه‌ای پرداخت نکنید.

دست به دست هم دهیم تا بهترین ها معرفی شوند:

با اطلاع دادن میزان رضایت خود از خدمات ارائه شده،در بخش نظرات سایت،  به ارزیابی عملکرد خدمت دهنده مورد نظر کمک کنید تا دیگران بتوانند بهترین خدمت دهنده را شناسایی کنند

نکته :از دادن اطلاعات اضافه تر بر چیزی که برای ارائه خدمات لازم است به خدمت دهندگان اجتناب کنید.

در صورت ایجاد مزاحمت برای شما از طرف هر فردی که باشد،شما می‌توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا ،‌ از اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شده و موضوع را از آن طریق پیگیری کنید.

نکته : قوانین این صفحه در صورت صلاحدید در هر زمان امکان ویرایش را دارند کاربر موظف است همیشه از آخرین تغییرات این صفحه باخبر باشد .

اگر شما ارائه دهنده خدمات کولر گازی و اسپلیت و یا فروشنده در این حوزه هستید جهت درج آگهی در سایت کرج اسپلیت به شماره 09120563264 در واتساپ پیام ارسال کنید.

Rate this page
دکمه بازگشت به بالا